A Chic & Comfy 2Br Apt Near Federation Square

  • 55 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

A Chic & Comfy 2Br Apt Near Federation Square Melbourne is gelegen maar 650 meter van het Forum-theater en op slechts 1 km van het Melbourne Aquarium. Het appartement is gelegen op ongeveer 5 minuten te voet van Flinders Street treinstation en binnen het bereik van Arts Precinct busstation.

Dit appartement biedt een patio, evenals comfort zoals airconditioning. Deze accommodatie is uitgerust met een badkamer met een droger en handdoeken.

Voor degenen die liever hun eigen maaltijden koken, heeft A Chic & Comfy 2Br Apt Near Federation Square zelfvoorzienende faciliteiten zoals een koelkast, een oven en keukengerei.

Dit appartement ligt in de wijk Melbourne CBD van Melbourne, op 600 meter afstand van het Old Treasury Building. A Chic & Comfy 2Br Apt Near Federation Square is in de buurt van de Hosier Lane en biedt een gemakkelijke wandeling van 10 minuten naar het centrum van Melbourne. De accommodatie ligt op afstand van 1,1 km van de Crown Towers Melbourne.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near A Chic & Comfy 2Br Apt Near Federation Square Melbourne
Elevated Elegance In The City'S Chic Paris End
Mobiele prijsaanbieding

Elevated Elegance In The City'S Chic Paris End

5.7
Behoorlijk 3 beoordelingen
367 m van de accommodatie
USD 258 USD 232
per nacht
'Collins Central' Sleek Light-Filled Pad In The Cbd
Mobiele prijsaanbieding

'Collins Central' Sleek Light-Filled Pad In The Cbd

7.5
Goed 2 beoordelingen
426 m van de accommodatie
USD 339 USD 305
per nacht
Vintage Charm 2 Bed Apt Near Flinders Station
Mobiele prijsaanbieding

Vintage Charm 2 Bed Apt Near Flinders Station

432 m van de accommodatie
USD 146 USD 131
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Essendon Fields
    17 km

    Treinstations

    Flinders Street Station
    400 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi
    • WiFi is beschikbaar in kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Patio
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is A Chic & Comfy 2Br Apt Near Federation Square gelegen?
      A Chic & Comfy 2Br Apt Near Federation Square is in de wijk Melbourne CBD van Melbourne gesitueerd, maar 650 meter van het Forum-theater.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van A Chic & Comfy 2Br Apt Near Federation Square?
      Populaire plekken in de buurt van A Chic & Comfy 2Br Apt Near Federation Square zijn onder andere de Crown Towers Melbourne, het Forum-theater, het Melbourne Aquarium.
    • Hoeveel kost het om bij A Chic & Comfy 2Br Apt Near Federation Square te verblijven?
      Een overnachting in A Chic & Comfy 2Br Apt Near Federation Square kost $508.
    • Welke betaalmethoden accepteert het appartement?
      Het appartement accepteert de volgende betaalmethoden:
      • Visa
      • American Express
      • Diners Club
      • JCB
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van A Chic & Comfy 2Br Apt Near Federation Square?
      Restaurants in de buurt van A Chic & Comfy 2Br Apt Near Federation Square zijn onder andere Chin Chin en Movida Bar de Tapas restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een keuken in A Chic & Comfy 2Br Apt Near Federation Square?
      Bij A Chic & Comfy 2Br Apt Near Federation Square kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een koelkast, een oven en keukengerei.
    • Wat is de afmeting van het appartement?
      Het appartement meet 55 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Essendon Fields
    17 km

    Treinstations

    Flinders Street Station
    400 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    A Chic & Comfy 2Br Apt Near Federation Square Melbourne

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten